Законопроект «Made in EU» становить загрозу для японських виробників електромобілів
Японські автовиробники ризикують втратити частину конкурентних переваг на ринку електромобілів у Європі через нові правила підтримки локального виробництва, пише Nikkei Asia.
Більшість електромобілів Toyota, Suzuki та інших японських брендів, що продаються в регіоні, виробляють за межами ЄС, що може позбавити їх податкових пільг і субсидій.
🚘 Зараз японські марки займають понад 10% європейського авторинку, але лише близько 2% сегмента електромобілів.
Японські автовиробники ризикують втратити частину конкурентних переваг на ринку електромобілів у Європі через нові правила підтримки локального виробництва, пише Nikkei Asia.
Більшість електромобілів Toyota, Suzuki та інших японських брендів, що продаються в регіоні, виробляють за межами ЄС, що може позбавити їх податкових пільг і субсидій.
🚘 Зараз японські марки займають понад 10% європейського авторинку, але лише близько 2% сегмента електромобілів.
Перша електрична Jetta вийшла на ринок
Jetta M6 — перший серійний електромобіль спільного бренду концерну FAW-Volkswagen.
📐 Розміри авто (Д/Ш/В): 4806/1868/1895 мм. Колісна база - 2820 мм.
🔋Базова версія оснащена батареєю на 42,9 кВт·год, яка забезпечує запас ходу до 465 км.
⏱️ Електродвигун потужністю 152 к.с. розганяє авто до сотні за 8,3 секунди.
Jetta M6 555 Max та Jetta M6 555 Ultra отримали акумулятор на 51,9 кВт·год, що забезпечує запас ходу до 555 км, та електродвигун потужністю 194 к.с.
💵 Ціни в КНР стартують від $12035.
Jetta M6 — перший серійний електромобіль спільного бренду концерну FAW-Volkswagen.
📐 Розміри авто (Д/Ш/В): 4806/1868/1895 мм. Колісна база - 2820 мм.
🔋Базова версія оснащена батареєю на 42,9 кВт·год, яка забезпечує запас ходу до 465 км.
⏱️ Електродвигун потужністю 152 к.с. розганяє авто до сотні за 8,3 секунди.
Jetta M6 555 Max та Jetta M6 555 Ultra отримали акумулятор на 51,9 кВт·год, що забезпечує запас ходу до 555 км, та електродвигун потужністю 194 к.с.
💵 Ціни в КНР стартують від $12035.
Електромобілі, що обирають українці в цьому році
За даними Укравтопром, з січня по серпень цього року український парк легкових автомобілів поповнили 22,2 тис. електромобілів (BEV).
🚘 З них: 3,7 тис. нових та 18,5 тис. вживаних.
⚡️Найпопулярнішими моделями серед нових були:
1️⃣ BYD Sea Lion 06 EV - 534 од.;
2️⃣ BYD Leopard 3 - 493 од.;
3️⃣ ZEEKR 001 - 311 од.;
4️⃣ VOLKSWAGEN ID.UNYX - 271 од.;
5️⃣ ZEEKR 7X - 244 од.
⚡️В ТОП-5 електромобілів з пробігом потрапили:
1️⃣ TESLA Model Y - 2471 од.;
2️⃣ NISSAN Leaf - 2429 од.;
3️⃣ TESLA Model 3 - 2291 од.;
4️⃣ CHEVROLET Bolt - 1021 од.;
5️⃣ KIA Niro EV - 831 од.
За даними Укравтопром, з січня по серпень цього року український парк легкових автомобілів поповнили 22,2 тис. електромобілів (BEV).
🚘 З них: 3,7 тис. нових та 18,5 тис. вживаних.
⚡️Найпопулярнішими моделями серед нових були:
1️⃣ BYD Sea Lion 06 EV - 534 од.;
2️⃣ BYD Leopard 3 - 493 од.;
3️⃣ ZEEKR 001 - 311 од.;
4️⃣ VOLKSWAGEN ID.UNYX - 271 од.;
5️⃣ ZEEKR 7X - 244 од.
⚡️В ТОП-5 електромобілів з пробігом потрапили:
1️⃣ TESLA Model Y - 2471 од.;
2️⃣ NISSAN Leaf - 2429 од.;
3️⃣ TESLA Model 3 - 2291 од.;
4️⃣ CHEVROLET Bolt - 1021 од.;
5️⃣ KIA Niro EV - 831 од.
Stellantis призупинить роботу кількох заводів у Франції
У жовтні Stellantis тимчасово зупинить виробництво на кількох французьких заводах через нестачу батарей для електромобілів із великим запасом ходу та нерівномірний попит.
🏭 Завод у Сошо, де виробляють Peugeot 3008, не працюватиме 23–30 жовтня, а підприємство в Ренні, яке випускає Citroën C5 Aircross, — 22–30 жовтня.
Також зупинки очікуються в Мюлузі та Пуассі.
💬 Stellantis пояснює рішення необхідністю узгодити виробництво з доступними компонентами. Компанія також стикається з проблемами постачання батарей від спільного підприємства Automotive Cells Company.
У жовтні Stellantis тимчасово зупинить виробництво на кількох французьких заводах через нестачу батарей для електромобілів із великим запасом ходу та нерівномірний попит.
🏭 Завод у Сошо, де виробляють Peugeot 3008, не працюватиме 23–30 жовтня, а підприємство в Ренні, яке випускає Citroën C5 Aircross, — 22–30 жовтня.
Також зупинки очікуються в Мюлузі та Пуассі.
💬 Stellantis пояснює рішення необхідністю узгодити виробництво з доступними компонентами. Компанія також стикається з проблемами постачання батарей від спільного підприємства Automotive Cells Company.
Україна та Узбекистан запроваджують «транспортний безвіз»
Україна та Республіка Узбекистан лібералізують міжнародні автомобільні вантажні перевезення, повідомляє Мінвідновлення.
✅ Йдеться про зміни до Угоди між урядами двох країн про міжнародне автомобільне сполучення.
Таким чином, автоперевізникам в подальшому не потрібно буде отримувати та використовувати дозволи для виконання таких перевезень між Україною та Узбекистаном.
ℹ️ Наразі Україна має лібералізовані вантажні перевезення з 38 країнами, включно з державами-членами ЄС.
Україна та Республіка Узбекистан лібералізують міжнародні автомобільні вантажні перевезення, повідомляє Мінвідновлення.
✅ Йдеться про зміни до Угоди між урядами двох країн про міжнародне автомобільне сполучення.
Таким чином, автоперевізникам в подальшому не потрібно буде отримувати та використовувати дозволи для виконання таких перевезень між Україною та Узбекистаном.
ℹ️ Наразі Україна має лібералізовані вантажні перевезення з 38 країнами, включно з державами-членами ЄС.
Найкращі компактні кросовери для водіїв-початківців у 2026 році
Аналітична платформа для оцінки та порівняння автомобілів MotiveGrid, створена колишніми інженерами Tesla, визначила найкращі компактні кросовери для водіїв-початківців, що представлені на ринку нових авто у 2026 році.
📃 До рейтингу потрапили моделі, які відповідають трьом ключовим вимогам:
▫️високий рівень безпеки під час ДТП;
▫️розвинений набір штатних систем допомоги водієві;
▫️перевірений і надійний силовий агрегат.
💵 При цьому розглядалися лише автомобілі вартістю до $35 тис.
Після відбору моделі ранжували за методикою MotiveGrid, яка враховує вартість володіння, силовий агрегат, безпеку, системи допомоги водієві та зручність автомобіля у повсякденній експлуатації.
🚙 ТОП-5 моделей:
1️⃣ Toyota RAV4
2️⃣ Honda CR-V
3️⃣ Kia Sportage
4️⃣ Hyundai Tucson
5️⃣ Hyundai IONIQ 5
Аналітична платформа для оцінки та порівняння автомобілів MotiveGrid, створена колишніми інженерами Tesla, визначила найкращі компактні кросовери для водіїв-початківців, що представлені на ринку нових авто у 2026 році.
📃 До рейтингу потрапили моделі, які відповідають трьом ключовим вимогам:
▫️високий рівень безпеки під час ДТП;
▫️розвинений набір штатних систем допомоги водієві;
▫️перевірений і надійний силовий агрегат.
💵 При цьому розглядалися лише автомобілі вартістю до $35 тис.
Після відбору моделі ранжували за методикою MotiveGrid, яка враховує вартість володіння, силовий агрегат, безпеку, системи допомоги водієві та зручність автомобіля у повсякденній експлуатації.
🚙 ТОП-5 моделей:
1️⃣ Toyota RAV4
2️⃣ Honda CR-V
3️⃣ Kia Sportage
4️⃣ Hyundai Tucson
5️⃣ Hyundai IONIQ 5
Комітет Ради схвалив компенсації ветеранам на придбання авто
Комітет Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів дав зелене світло законопроєкту, який встановлює компенсацію від держави захисникам України, які отримали інвалідність унаслідок бойових дій у розмірі 120 тис. грн на придбання авто, повідомив міністр у справах ветеранів України Віталій Кім.
Державна допомога надаватиметься поетапно. На першому етапі право на виплату отримають бійці з інвалідністю I групи, після чого дію механізму поширять на ветеранів із II групою.
📄 Зараз законопроєкт очікує на голосування в сесійній залі парламенту.
Комітет Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів дав зелене світло законопроєкту, який встановлює компенсацію від держави захисникам України, які отримали інвалідність унаслідок бойових дій у розмірі 120 тис. грн на придбання авто, повідомив міністр у справах ветеранів України Віталій Кім.
Державна допомога надаватиметься поетапно. На першому етапі право на виплату отримають бійці з інвалідністю I групи, після чого дію механізму поширять на ветеранів із II групою.
📄 Зараз законопроєкт очікує на голосування в сесійній залі парламенту.
Ринок вживаних авто – суцільна тінь
За повідомленням народного депутата Д. Гетманцева, 92% ринку вживаних автомобілів перебуває в тіні.
❗️ За даними МВС, лише за 8 місяців 2026 року понад 2 тис. автомобілів продали за 1 гривню, а ще 84 тисячі – дешевше 50 тис. грн.
☑️ Також нардеп зазначив про 9,1 млрд грн незаконного податкового кредиту на рік.
За повідомленням народного депутата Д. Гетманцева, 92% ринку вживаних автомобілів перебуває в тіні.
❗️ За даними МВС, лише за 8 місяців 2026 року понад 2 тис. автомобілів продали за 1 гривню, а ще 84 тисячі – дешевше 50 тис. грн.
☑️ Також нардеп зазначив про 9,1 млрд грн незаконного податкового кредиту на рік.
Схема проста. Автомобілі імпортують, продають за готівку, а сформований при ввезенні податковий кредит з ПДВ замість законного використання продають іншим підприємствам. Авто йдуть покупцям, а фіктивний податковий кредит – тим, хто хоче зменшити свої податки.
Знову мінус: ринок нових авто у вересні
За минулий місяць українці придбали 4881 нових легкових авто, повідомляє Укравтопром.
📉 Цей показник виявився на 29% меншим порівняно з аналогічним періодом минулого року.
📉 Відносно серпня продажі скоротилися на 1%.
🥇Найпопулярнішою маркою місяця стала японська TOYOTA, яка на 9% покращила свій торішній вересневий результат.
🏆До ТОП-10 місяця потрапили:
1️⃣ TOYOTA - 898 од. (+9%);
2️⃣ SKODA - 498 од. (+7%);
3️⃣ RENAULT - 413 од. (-12%);
4️⃣ VOLKSWAGEN - 329 од. (-55%);
5️⃣ BYD - 267 од. (-73%);
6️⃣ HYUNDAI - 259 од. (-25%);
7️⃣ SUZUKI - 210 од. (+21%);
8️⃣ BMW - 182 од. (-50%);
9️⃣ MAZDA - 181 од. (-26%);
🔟 NISSAN - 133 од. (-1%).
🚙 Бестселером місяця став кросовер TOYOTA RAV-4.
📊 Всього з початку року в країні було реалізовано 48,6 тис. нових легковиків, що на 8% менше ніж торік.
За минулий місяць українці придбали 4881 нових легкових авто, повідомляє Укравтопром.
📉 Цей показник виявився на 29% меншим порівняно з аналогічним періодом минулого року.
📉 Відносно серпня продажі скоротилися на 1%.
🥇Найпопулярнішою маркою місяця стала японська TOYOTA, яка на 9% покращила свій торішній вересневий результат.
🏆До ТОП-10 місяця потрапили:
1️⃣ TOYOTA - 898 од. (+9%);
2️⃣ SKODA - 498 од. (+7%);
3️⃣ RENAULT - 413 од. (-12%);
4️⃣ VOLKSWAGEN - 329 од. (-55%);
5️⃣ BYD - 267 од. (-73%);
6️⃣ HYUNDAI - 259 од. (-25%);
7️⃣ SUZUKI - 210 од. (+21%);
8️⃣ BMW - 182 од. (-50%);
9️⃣ MAZDA - 181 од. (-26%);
🔟 NISSAN - 133 од. (-1%).
🚙 Бестселером місяця став кросовер TOYOTA RAV-4.
📊 Всього з початку року в країні було реалізовано 48,6 тис. нових легковиків, що на 8% менше ніж торік.
BMW відкрила у Німеччині новий завод акумуляторів шостого покоління
BMW розпочне серійне виробництво високовольтних акумуляторів шостого покоління на своєму новому заводі в Ірльбах-Штраскірхені, Нижня Баварія — менш ніж через рік після початку будівництва.
🏭 Підприємство наразі налічує близько 1000 працівників. Більшість переведено з інших підрозділів BMW.
🤖 Високоавтоматизований завод використовує близько 500 роботів.
🔋 Комірки для акумуляторів постачає китайська CATL.
Акумулятори Gen6 є ключовим елементом програми автомобілів Neue Klasse. Вони забезпечують приблизно на 20% вищу енергетичну щільність, на 30% більший запас ходу та на 30% швидше заряджання порівняно з акумуляторами попереднього покоління.
✅ Спочатку завод постачатиме акумулятори для підприємства BMW у Мюнхені, де вироблятимуть електричний i3, а у перспективі компанія планує постачати з цього підприємства акумулятори на всі свої німецькі автозаводи.
BMW розпочне серійне виробництво високовольтних акумуляторів шостого покоління на своєму новому заводі в Ірльбах-Штраскірхені, Нижня Баварія — менш ніж через рік після початку будівництва.
🏭 Підприємство наразі налічує близько 1000 працівників. Більшість переведено з інших підрозділів BMW.
🤖 Високоавтоматизований завод використовує близько 500 роботів.
🔋 Комірки для акумуляторів постачає китайська CATL.
Акумулятори Gen6 є ключовим елементом програми автомобілів Neue Klasse. Вони забезпечують приблизно на 20% вищу енергетичну щільність, на 30% більший запас ходу та на 30% швидше заряджання порівняно з акумуляторами попереднього покоління.
✅ Спочатку завод постачатиме акумулятори для підприємства BMW у Мюнхені, де вироблятимуть електричний i3, а у перспективі компанія планує постачати з цього підприємства акумулятори на всі свої німецькі автозаводи.
Бестселери вересня
Як вже повідомляв Укравтопром, у вересні в Україні було реалізовано 4881 нових легкових авто.
🚘 До ТОП-10 рейтингу найпопулярніших моделей місяця потрапили:
1️⃣ TOYOTA RAV-4 - 340 од.;
2️⃣ RENAULT Duster - 329 од.;
3️⃣ SKODA Kodiaq - 184 од.;
4️⃣ HYUNDAI Tucson - 165 од.;
5️⃣ BYD Sea Lion 06 - 145 од.;
6️⃣ VOLKSWAGEN Touareg - 140 од.;
7️⃣ TOYOTA Camry - 137 од.;
8️⃣ TOYOTA LC Prado - 119 од.;
9️⃣ SKODA Octavia - 111 од.;
🔟 MAZDA CX5 - 108 од.
Як вже повідомляв Укравтопром, у вересні в Україні було реалізовано 4881 нових легкових авто.
🚘 До ТОП-10 рейтингу найпопулярніших моделей місяця потрапили:
1️⃣ TOYOTA RAV-4 - 340 од.;
2️⃣ RENAULT Duster - 329 од.;
3️⃣ SKODA Kodiaq - 184 од.;
4️⃣ HYUNDAI Tucson - 165 од.;
5️⃣ BYD Sea Lion 06 - 145 од.;
6️⃣ VOLKSWAGEN Touareg - 140 од.;
7️⃣ TOYOTA Camry - 137 од.;
8️⃣ TOYOTA LC Prado - 119 од.;
9️⃣ SKODA Octavia - 111 од.;
🔟 MAZDA CX5 - 108 од.
Renault інвестує понад €10 млрд у виробництво у Франції
Renault Group планує інвестувати понад €10 млрд у свої французькі підприємства протягом наступних п’яти років.
💶 Кошти спрямують на розвиток електромобілів та виробництво доступніших авто, заявив CEO компанії Франсуа Прово.
🏭 За його словами, у 2025 році Renault виготовила у Франції близько 500 тис. авто.
📈 Завдяки розвитку електромобілів у 2026р. виробництво має зрости щонайменше на чверть.
⚡️ У вересні електромобілі становили рекордні 42% нових реєстрацій авто у Франції.
Renault Group планує інвестувати понад €10 млрд у свої французькі підприємства протягом наступних п’яти років.
💶 Кошти спрямують на розвиток електромобілів та виробництво доступніших авто, заявив CEO компанії Франсуа Прово.
🏭 За його словами, у 2025 році Renault виготовила у Франції близько 500 тис. авто.
📈 Завдяки розвитку електромобілів у 2026р. виробництво має зрости щонайменше на чверть.
⚡️ У вересні електромобілі становили рекордні 42% нових реєстрацій авто у Франції.
Продажі електромобілів у ЄС досягли рекордного рівня
У січні–серпні 2026р. на ринках ЄС було продано 1,64 млн електромобілів (BEV) — на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
🚘 Отже електромобілі охопили близько 22% ринку нових авто.
☝️ Серед причин зростання попиту — поява доступніших електромобілів та здорожчання пального.
📈 За даними Transport & Environment, кількість доступних моделей BEV за рік збільшилася на 50%.
У січні–серпні 2026р. на ринках ЄС було продано 1,64 млн електромобілів (BEV) — на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
🚘 Отже електромобілі охопили близько 22% ринку нових авто.
☝️ Серед причин зростання попиту — поява доступніших електромобілів та здорожчання пального.
📈 За даними Transport & Environment, кількість доступних моделей BEV за рік збільшилася на 50%.
Європейські автовиробники домінували в пропозиції батарейних електромобілів, на них припадало майже 60% доступних моделей, тоді як китайські — 21%.
Ринок нових вантажівок у вересні
Впродовж минулого місяця на українському ринку нових комерційних автомобілів (вантажні та спец.) було реалізовано 1457 авто, повідомляє Укравтопром.
Це рекордний для цього сегменту ринку місячний результат починаючи з січня 2022 року.
📈 У порівнянні з торішнім вереснем, попит на нові комерційні авто збільшився на 31 відсоток.
🏆 До ТОП-5 марок ринку нових комерційних авто увійшли:
1️⃣ RENAULT - 422 од.;
2️⃣ FIAT - 118 од.;
3️⃣ MERCEDES-BENZ - 114 од.;
4️⃣ HYUNDAI - 93 од.;
5️⃣ VOLKSWAGEN - 90 од.
📊 Всього з початку року український парк вантажних та спец. автомобілів поповнили 10083 нові машини, що на 17% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Впродовж минулого місяця на українському ринку нових комерційних автомобілів (вантажні та спец.) було реалізовано 1457 авто, повідомляє Укравтопром.
Це рекордний для цього сегменту ринку місячний результат починаючи з січня 2022 року.
📈 У порівнянні з торішнім вереснем, попит на нові комерційні авто збільшився на 31 відсоток.
🏆 До ТОП-5 марок ринку нових комерційних авто увійшли:
1️⃣ RENAULT - 422 од.;
2️⃣ FIAT - 118 од.;
3️⃣ MERCEDES-BENZ - 114 од.;
4️⃣ HYUNDAI - 93 од.;
5️⃣ VOLKSWAGEN - 90 од.
📊 Всього з початку року український парк вантажних та спец. автомобілів поповнили 10083 нові машини, що на 17% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
В Європі продажі Tesla зростають швидше за ринок електромобілів
Попит на нові Tesla у вересні зріс на кількох європейських ринках, продовживши відновлення регіональних продажів американського виробника електромобілів.
📈 У річному вимірі продажі зросли на 128,3% у Португалії, на 61,9% у Франції, на 38,4% у Швеції, на 24,8% в Іспанії, на 2,2% у Норвегії та на 2,9% у Данії, свідчать дані місцевих автомобільних асоціацій та галузевих платформ.
Відновленню Tesla сприяли вищі ціни на пальне, державні стимули та зростання інтересу споживачів до електромобілів.
ℹ️ За даними АСЕА, у період із січня по серпень реєстрації Tesla в ЄС, Великій Британії та Європейській асоціації вільної торгівлі зросли на 43,3%, випередивши загальний ринок акумуляторних електромобілів, який за той самий період зріс на 38,8%.
Попит на нові Tesla у вересні зріс на кількох європейських ринках, продовживши відновлення регіональних продажів американського виробника електромобілів.
📈 У річному вимірі продажі зросли на 128,3% у Португалії, на 61,9% у Франції, на 38,4% у Швеції, на 24,8% в Іспанії, на 2,2% у Норвегії та на 2,9% у Данії, свідчать дані місцевих автомобільних асоціацій та галузевих платформ.
Відновленню Tesla сприяли вищі ціни на пальне, державні стимули та зростання інтересу споживачів до електромобілів.
ℹ️ За даними АСЕА, у період із січня по серпень реєстрації Tesla в ЄС, Великій Британії та Європейській асоціації вільної торгівлі зросли на 43,3%, випередивши загальний ринок акумуляторних електромобілів, який за той самий період зріс на 38,8%.
Моторні вподобання у вересні
У минулому місяці автомобілі з традиційними двигунами охопили 59,5% ринку нових легковиків, повідомляє Укравтопром.
Торік цей показник становив 46,5%.
⛽️ Найпопулярнішими були бензинові моделі, їм належить 39,3% вересневих продажів нових авто, торік було 31,2%.
▫️Частка гібридних авто збільшилась з 20,3% до 31%.
▫️Дизельні авто охопили 20,2%, проти 15,3% у вер. 2025р.
▫️З 33% до 9,2% впала частка електромобілів.
▫️На автомобілі з ГБО, як і торік, припало менше 1% продажів нових авто.
🚘 Лідерські позиції за сегментами посіли:
🔘 Бензинові авто – HYUNDAI Tucson;
🔘 Гібридні – TOYOTA RAV-4;
🔘 Дизельні – RENAULT Duster;
🔘 Електро – BYD Sea Lion 06EV;
🔘 Авто з ГБО – HYUNDAI Tucson.
У минулому місяці автомобілі з традиційними двигунами охопили 59,5% ринку нових легковиків, повідомляє Укравтопром.
Торік цей показник становив 46,5%.
⛽️ Найпопулярнішими були бензинові моделі, їм належить 39,3% вересневих продажів нових авто, торік було 31,2%.
▫️Частка гібридних авто збільшилась з 20,3% до 31%.
▫️Дизельні авто охопили 20,2%, проти 15,3% у вер. 2025р.
▫️З 33% до 9,2% впала частка електромобілів.
▫️На автомобілі з ГБО, як і торік, припало менше 1% продажів нових авто.
🚘 Лідерські позиції за сегментами посіли:
🔘 Бензинові авто – HYUNDAI Tucson;
🔘 Гібридні – TOYOTA RAV-4;
🔘 Дизельні – RENAULT Duster;
🔘 Електро – BYD Sea Lion 06EV;
🔘 Авто з ГБО – HYUNDAI Tucson.
Знищено головний склад "АТЛ Автосервіс"
Внаслідок масованого обстрілу Києва в ніч на середу, 7 жовтня, було повністю знищено основний склад "АТЛ Автосервіс", через який проходили основні обсяги олив, акумуляторів та автотоварів, повідомили у прес-службі компанії.
❗️Найголовніше: люди живі.
✅ У повідомлені зазначається, що компанія своєчасно максимально диверсифікувала асортимент і сформувала оперативні запаси безпосередньо на об’єктах роздрібної мережі.
Усі автомагазини та сервіси наразі повністю забезпечені товаром.
Однак втрата центрального складського хабу неминуче створить тимчасову турбулентність у логістиці всієї мережі.
Клієнтів попередили, що найближчими днями оперативний асортимент буде обмежений виключно тим, що вже перебуває на полицях підрозділів.
Внаслідок масованого обстрілу Києва в ніч на середу, 7 жовтня, було повністю знищено основний склад "АТЛ Автосервіс", через який проходили основні обсяги олив, акумуляторів та автотоварів, повідомили у прес-службі компанії.
❗️Найголовніше: люди живі.
✅ У повідомлені зазначається, що компанія своєчасно максимально диверсифікувала асортимент і сформувала оперативні запаси безпосередньо на об’єктах роздрібної мережі.
Усі автомагазини та сервіси наразі повністю забезпечені товаром.
Однак втрата центрального складського хабу неминуче створить тимчасову турбулентність у логістиці всієї мережі.
Клієнтів попередили, що найближчими днями оперативний асортимент буде обмежений виключно тим, що вже перебуває на полицях підрозділів.