Don't have Telegram yet? Try it now!
http://boldnews.al/2018/08/06/germadhat-provinciale-qe-qeverisin-dhe-urrejne-tiranen/
Gërmadhat provinciale, që qeverisin dhe urrejnë Tiranën!