Don't have Telegram yet? Try it now!
http://boldnews.al/2018/08/10/princ-leka-do-fronin-mbreteror-kosova-dhe-shqiperia-te-bashkohen-nen-nje-monarki/
Princ Leka do “fronin” mbretëror: Kosova dhe Shqipëria të bashkohen nën një monarki