Don't have Telegram yet? Try it now!
http://boldnews.al/2018/08/21/eksperti-ja-pse-nuk-goditen-bandat-ne-shqiperi-dhe-cfare-behet-me-parate-e-krimit/
Eksperti: Ja pse nuk goditen bandat në Shqipëri dhe çfarë bëhet me paratë e krimit