Don't have Telegram yet? Try it now!
http://boldnews.al/2018/10/12/video-me-droge-arme-dhe-municione-ne-makine-kapen-tre-persona-ne-tirane/
(VIDEO) Me drogë, armë dhe municione në makinë, kapen tre persona në Tiranë