Don't have Telegram yet? Try it now!
http://boldnews.al/2018/10/21/historia-e-merrte-naten-te-shtepia-dhe-harbohej-me-nxenesin-jeta-e-mesueses-merr-tatepjeten/
Historia/ E merrte natën te shtëpia dhe harbohej me nxënësin, jeta e mësueses merr tatëpjetën