Don't have Telegram yet? Try it now!
http://boldnews.al/2018/11/08/perplaset-per-vdekje-dhe-braktiset-ne-rruge-58-vjecari/
Përplaset për vdekje dhe braktiset në rrugë 58-vjeçari