Don't have Telegram yet? Try it now!
http://boldnews.al/2018/11/09/shish-kerkon-spiune-te-rinj-ja-si-te-aplikoni-dhe-kriteret/
SHISH kërkon spiunë të rinj/ Ja si të aplikoni dhe kriteret