Don't have Telegram yet? Try it now!
http://radiovala.com/2016/03/04/eshte-rritur-transporti-rrugor-eshte-zvogeluar-transporti-hekurudhor-dhe-ajror/
Është rritur transporti rrugor, është zvogëluar transporti hekurudhor dhe ajror