Don't have Telegram yet? Try it now!
http://radiovala.com/2016/05/11/biletat-per-finalen-e-kupes-midis-shkendise-dhe-rabotnickit-dalin-ne-shitje-nga-e-enjtja/
Biletat për finalen e Kupës midis Shkëndisë dhe Rabotniçkit dalin në shitje nga e enjtja