Don't have Telegram yet? Try it now!
http://rapitfulshqip.com/2018/07/11/kroatet-ne-feste-po-shihni-deshperimin-dhe-lotet-e-anglezeve-foto/
Kroatët në festë, po shihni dëshpërimin dhe lotët e anglezëve (FOTO)