Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/20-fotografite-e-javes-nga-the-guardian-trump-ne-britani-djemte-tajlandeze-dhe-zhgenjimi-anglez-nga-kupa-e-botes/
20 fotografitë e javës nga “The Guardian”: Trump në Britani, djemtë tajlandezë dhe zhgënjimi anglez nga Kupa e Botës