Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/asnje-surprize-reali-dhe-bajerni-perserisin-fitoret-dhe-shkojne-ne-cerekfinale-te-champions/
Asnjë surprizë, Reali dhe Bajerni përsërisin fitoret dhe shkojnë në çerekfinale të Champions-it