Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/be-dhe-japonia-drejt-merkurit-me-ariane-5-per-cfare-7-vjet-udhetim-ne-hapesire/
BE dhe Japonia, drejt Mërkurit me “Ariane 5”: për çfarë 7 vjet udhëtim në hapësirë?