Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/cudi-indiane-pagoi-6300-euro-per-transplantin-e-flokeve-por-dhe-per-vdekjen/
Çudi indiane: pagoi 6,300 euro për transplantin e flokëve, por dhe për vdekjen