Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/deklarimet-pompeo-ne-kajro-naivi-obama-dhe-nevoja-per-heqjen-e-cizmes-iraniane-nga-siria/
DEKLARIMET/ Pompeo në Kajro: naivi Obama dhe nevoja për heqjen e çizmes iraniane nga Siria