Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/e-rralle-nga-90-ta-kur-te-burgosurit-politike-i-cuan-fshehtaz-nje-leter-berishes-dhe-kryedemokrati-nuk-e-botoi/
E panjohur nga ’90-ta: kur të burgosurit politikë i çuan fshehtaz një letër Berishës dhe kryedemokrati nuk e botoi