Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/foto-video-si-eshte-ne-tre-metra-bore-ja-cheq-dhe-bagetia-ne-austri/
FOTO & VIDEO/ Si është në tre metra borë? Ja ç’heq dhe bagëtia në Austri