Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/gati-per-sfidat-me-danimarken-dhe-bullgarine-ja-perzgjedhja-zvicerane-e-kosoves/
Gati për sfidat me Danimarkën dhe Bullgarinë, ja përzgjedhja zvicerane e Kosovës