Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/ish-ministri-ahmetaj-ce-ben-te-shtrenjte-cmimin-e-naftes-dhe-nje-vleresim-per-boden/
Ish-ministri Ahmetaj: ç’e bën të shtrenjtë çmimin e naftës (dhe një vlerësim për Boden)