Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/ivanov-sfidon-brukselin-be-dhe-nato-jo-alibi-per-nje-marreveshje-te-keqe/
Ivanov sfidon Brukselin: BE dhe NATO, jo alibi për një marrëveshje të keqe