Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/jehone-ne-mediat-e-tel-avivit-ambasadoret-e-izraelit-dhe-emirateve-ne-uashington-darkojne-se-bashku/
Jehonë në mediat e Tel Avivit: ambasadorët e Izraelit dhe Emirateve në Uashington, darkojnë së bashku