Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/ku-eshte-trupi-i-khashoggi-t-al-jazeera-gjurme-acidi-dhe-kimikatesh-ne-shtepine-e-konsullit-saudit-ne-stamboll/
Ku është trupi i Khashoggi-t? Al Jazeera: gjurmë acidi dhe kimikatesh në shtëpinë e konsullit saudit në Stamboll