Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/marshimi-ne-kohe-udherrefyesi-i-medlin-ollbrajt-per-fashizmin-ne-te-shkuaren-dhe-ne-te-tashmen/
Marshimi në kohë: udhërrëfyesi i Medlin Ollbrajt për fashizmin, në të shkuarën dhe në të tashmen