Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/nato-dhe-shba-godasin-qeverine-italiane-sanksionet-ndaj-rusise-nuk-preken/
NATO dhe SHBA godasin qeverinë italiane: sanksionet ndaj Rusisë nuk preken