Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/nga-ylli-pata-te-pathenat-e-intervistes-se-xhisela-malokut-per-eni-vasilin-dhe-disa-te-verteta-tronditese/
Nga Ylli PATA: Të pathënat e intervistës së Xhisela Malokut për Eni Vasilin dhe disa të vërteta tronditëse