Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/palestinezet-mesazh-argjentines-dhe-leo-messi-t-jo-miqesores-me-izraelin-ne-jerusalem/
Palestinezët, mesazh Argjentinës dhe Leo Messi-t: jo miqësores me Izraelin në Jerusalem