Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/pas-zgjedhjeve-ne-itali-cfare-eshte-populizmi-dhe-pse-e-demton-demokracine/
Pas zgjedhjeve në Itali: çfarë është populizmi dhe pse e dëmton Demokracinë