Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/shiti-veshken-per-nje-iphone-tani-jeton-ne-shtrat-dhe-nuk-mund-te-beje-pa-dialize/
Shiti veshkën për një iPhone, tani jeton në shtrat dhe nuk mund të bëjë pa dializë