Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/shkrimi-kur-soros-sulmonte-greqine-per-emrin-e-maqedonise-shfrenimi-nje-vendi-ne-be-dhe-nato/
SHKRIMI/ Kur Soros sulmonte Greqinë për emrin e Maqedonisë: shfrenimi një vendi në BE dhe NATO