Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/sputnik-zbulon-levizjen-e-merkelit-per-kosoven-ta-bejme-si-palestina-dhe-vatikani-ne-okb/
Sputnik zbulon lëvizjen e Merkelit për Kosovën: ta bëjmë si Palestina dhe Vatikani në OKB