Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/te-dhenat-mizori-dhe-kuriozitet-1-milion-palestineze-te-arrestuar-nga-izraeli-qe-nga-viti-1967/
TË DHËNAT/ Mizori dhe kuriozitet: 1 milion palestinezë të arrestuar nga Izraeli që nga viti 1967