Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/vettingu-i-perfolur-per-cjane-akuzuar-kreret-e-politikes-ne-vite-dhe-krimineli-i-se-majtes-qe-kaloi-te-e-djathta/
Vettingu i përfolur: për ç’janë akuzuar krerët e politikës në vite dhe “krimineli” i së majtës që kaloi te e djathta