Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tesheshi.com/vucic-nervoz-pas-takimit-me-thaci-jo-dialog-pa-u-terhequr-nga-ushtria-dhe-nga-tarifat-doganore/
Vuçiç, nervoz pas takimit me Thaçin: jo dialog pa u tërhequr nga Ushtria dhe nga tarifat doganore