Don't have Telegram yet? Try it now!
http://tvkoha.tv/dash-maqedonia-e-veriut-shenon-perparim-ne-media-dhe-gjyqesi/
DASH: Maqedonia e Veriut shënon përparim në media dhe gjyqësi