Don't have Telegram yet? Try it now!
http://www.elbasaniplus.com/incident-ne-komisionin-e-sigurise-deputeti-pd-konfliktohe-saimir-tahirin-dhe-spartak-brahon/
Incident në komisionin e sigurisë. Deputeti i PD konfliktohet me Saimir Tahirin dhe Spartak Brahon