Don't have Telegram yet? Try it now!
http://www.elbasaniplus.com/policia-e-elbasanit-ben-namin-ne-nje-muaj-242-persona-te-proceduar-dhe/
Policia e Elbasanit bën ‘namin’, në një muaj 242 persona të proceduar dhe…