Don't have Telegram yet? Try it now!
http://gazetaora.com/2019/09/10/zjarr-i-madh-ne-spital-alarmohen-autoritetet-gjermane-1-i-vdekur-dhe-72-te-plagosur/
Zjarr i madh në spital, alarmohen autoritetet gjermane, 1 i vdekur dhe 72 të plagosur