Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/01/ja-kush-jane-deputetet-me-te-angazhuar-dhe-ata-me-memece-ne-3-muajt-e-pare-te-kuvendit/
Ja kush janë deputetët me të angazhuar dhe ata më “memecë” në 3 muajt e parë të Kuvendit