Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/01/prona-ne-bregdet-dhe-shtepi-jashte-shtetit-kjo-eshte-pasuria-marramendese-e-krahut-te-djathte-te-rames/
Prona në bregdet dhe shtëpi jashtë shtetit, kjo është pasuria marramendëse e krahut të djathtë të Ramës