Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/02/gomonia-dhe-makina-e-mbytur-ne-vlore-policia-drejt-zbardhjes-se-ngjarjes-identifikon-autoret/
Gomonia dhe makina e mbytur në Vlorë, policia drejt zbardhjes së ngjarjes, identifikon autorët