Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/02/mbledhja-e-kas-opozita-akuza-rames-ka-lejuar-dhe-perfituar-nga-mbjellja-e-droges/
Mbledhja e KAS, opozita akuza Ramës: Ka lejuar dhe përfituar nga mbjellja e drogës