Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/02/vidhen-3-biznese-ne-durres-rrogozhine-dhe-mirdite/
Vidhen 3 biznese në Durrës, Rrogozhinë dhe Mirditë