Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/03/aksident-ne-autostraden-tirane-durres-makina-humbet-kontrollin-dhe-permbyset/
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina humbet kontrollin dhe përmbyset