Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/03/automjeti-doli-nga-rruga-dhe-u-rrokullis-kater-here-flasin-nxenesit-e-plagosur/
“Automjeti doli nga rruga dhe u rrokullis katër here”, flasin nxënësit e plagosur