Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/04/u-kishte-para-borxh-e-rrembejne-me-makine-1-i-arrestuar-dhe-2-ne-kerkim/
U kishte para borxh, e rrëmbejnë me makinë, 1 i arrestuar dhe 2 në kërkim