Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/07/pritjes-i-erdhi-fundi-bes-kallaku-dhe-xhensila-jane-bere-prinder-per-here-te-pare/
Pritjes i erdhi fundi! Bes Kallaku dhe Xhensila janë bërë prindër për herë të parë