Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/07/vetingu-gani-dizdarin-e-tradheton-pasuria-e-vajzes-dhe-kontaktet-me-krimin-e-organizuar/
Vetingu, Gani Dizdarin e “tradhëton” pasuria e vajzës dhe kontaktet me krimin e organizuar