Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/09/kjo-eshte-dhoma-ku-policia-dhe-renea-shtine-me-arme-dhe-ma-plagosen-gjyshin-ne-krevat/
‘Kjo është dhoma ku Policia dhe RENEA shtinë me armë dhe ma plagosën gjyshin në krevat’