Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/10/kapet-vjedhesi-i-magazines-ne-delvine-me-280-kg-bime-mjekesore-dhe-para/
Kapet vjedhësi i magazinës në Delvinë me 280 kg bimë mjekësore dhe para